În scopul organizării și desfășurării acțiunilor de salubrizare și amenajare a teritoriului școlii, în temeiul ordinului DGETS nr.195 din 04.03.2021 a fost emis ordinul intern nr.22-ab din 19.03.2021 ”Cu privire la organizarea și desfășurarea campaniei municipale ”Curățenia generală de primavară în instituție”.





